Usługi Psychologiczne Online do 24h

Wybierz konsultację i opłać online, a następnie wybierz termin i wybierz sposób w jaki wolisz rozmawiać (telefon / GoogleMeet) i czekaj na rozmowę z psychologiem. Więcej informacji na temat psychologów znajdziesz tutaj.

Poradnictwo Psychologiczne

Wybierz jeżeli potrzebujesz porady psychologicznej ogólnej lub w określonym zagadnieniu, wybierz jeżeli chcesz zapytać o coś psychologa lub się wygadać i omówić Twoją sytuację. Jeżeli wybierasz pierwszy raz lub nie wiesz co wybrać, wybierz to.

Psychoedukacja

Wybierz jeżeli chcesz nauczyć się czegoś konkretnego z psychologii pod kątem tego co Cię interesuje lub tego co potrzebujesz wiedzieć, aby coś zrozumieć lub dojść do celu. Wybierz także, jeżeli chcesz na luzie porozmawiać z psychologiem.

Mediacje

Wybierz jeżeli chcesz ZAMIENIĆ konflikt na POROZUMIENIE. Wybierz jeżeli zarówno Ty jak i druga strona CHCECIE to jakoś rozwiązać (żeby wszystkim było dobrze), tylko kłopot, że łatwiej powiedzieć niż zrobić.

Coaching

Wybierz jeżeli potrzebujesz CELU, motywacji, PLANU, poukładania sobie w głowie tego co masz dokoła w perspektywie tego co chcesz OSIĄGNĄĆ.

Interwencja Kryzysowa

Wybierz jeżeli przyżywasz nagły trudny moment i potrzebujesz natychmiastowego wsparcia emocjonalnego, aby móc się jakoś odnaleźć i ogarnąć rzeczywistość.

Związki i Relacje

Wybierz jeżeli chodzi o partnera, partnerkę, chłopaka, dziewczynę, męża, żonę. Wybierz jeżeli chcesz świadomie kształtować pozytywne relacje i związki, mieć więcej przyjaciół lub wreszcie poznać tę drugą osobę. Wybierz tę opcję także jeśli jesteś w relacji i jest to skomplikowane.

Dokonując jednorazowego zakupu usługi psychologicznej poprzez kliknięcie przycisku „WYBIERAM” oświadczasz, że zapoznałeś się z Regulaminem i akceptujesz go.
Płatności realizuje Dotpay S.A.:

Konsultacje psychologiczne online odbywają się zdalnie za pośrednictwem GoogleMeet (z wizją) lub (bez wizji) za pomocą łącza telefonicznego, zależnie od Twojego wyboru. Psychologa obejmuje tajemnica zawodowa. Tylko Ty i psycholog wiecie o rozmowie.
Wybierz konsultację i opłać online, a następnie wybierz termin i wybierz sposób jaki wolisz rozmawiać (telefon / GoogleMeet) i czekaj na rozmowę z psychologiem.

Więcej informacji na temat psychologów znajdziesz tutaj.

Jeżeli nie wiesz co wybrać...

a czujesz, że potrzebujesz Wsparcia, Rozmowy, Pomocy i Pokierowania, wybierz tę opcję:

Wybieram...
Daniel Błaszczuk
Psycholog
Joanna Białczyk
Psycholog