„Jak Wpływać Na Siebie...? Jak Wpływać Na Ludzi...? Jak Stosować z Pożytkiem Reguły Psychospołeczne…?”


               Jeżeli chcesz, aby Twoje kontakty z ludźmi z otoczenia rozwijały się w ekspresowym tempie i po Twojej myśli, jeżeli chcesz aby relacje jakie masz i budujesz przebiegały zgodnie z Twoim życzeniem, odkryję przed Tobą rzeczy o jakich nie miałeś pojęcia.

Można mieć bogate spostrzeżenia, doświadczenie i wspaniałe wnioski. Jednak jeżeli połączysz to z brutalnymi realiami mechanizmów zachowań, zaczniesz działać na dużo bardziej praktycznym poziomie.

Z chirurgiczną precyzją można sterować treściami psychicznymi, jakie druga osoba wyraża na poziomie automatycznym, nieświadomym, myśląc że to jest jej.

Jeżeli to zrobisz, to dzięki temu jesteś w stanie na najbardziej subtelnym poziomie:

 • rozumieć wszystkich ludzi,
 • sterować zachowaniami, reakcjami i ich myśleniem,

 • budować silne więzi, nieskażone błędami emocjonalnymi,
 • prowadzić innych i pomagać im w odkrywaniu i realizowaniu siebie, przez co stajesz się ich liderem,

 • rozwinąć zaufanie, bliskość, zniwelować bariery,
 • czytać z ludzi jak z książki, na bieżąco prześwietlając ich zachowania,

… i wiele innych dodatkowych korzyści pobocznych.


Mam zamiar odkryć przed Tobą narzędzia, przez które wszyscy otaczający Cię ludzie staną się Twoimi marionetkami. Uzyskasz wpływ na ich zachowania i zdolność do sterowania otoczeniem.
Wiem, że to brzmi bardzo nieładnie.

Teza jest mocno kontrowersyjna. Bo jak to nagle można ludźmi sterować? Przecież każdy sam decyduje za siebie.

Czy wszystko co robimy jest faktycznie naszą decyzją? Dlaczego nie chce nam się robić rzeczy, które chcielibyśmy robić? Dlaczego ludzie myślą, że chcieliby coś aktywnie robić (np. pływać, albo biegać), ale jednocześnie nie chce im się tego robić? (faktycznie nie podejmują zachowania).

Dlaczego w ogóle ludzie chcą coś robić? Dlaczego nie chcemy robić NIC? Czy możliwe jest być leniwym i się nudzić?

MOTYWUJE nas to, co wprawia nas w RUCH. W dążenie do czegoś, sprawianie że to powstaje. Jak człowiek ma wszystko zrobione i nic nie robi, to się nudzi, dlatego musi coś robić.

Za chwilę udowodnię Ci, że zachowaniami innych ludzi można sterować,
a przy okazji pokażę Ci istotę Twoich zachowań.Ludzie Nie Wiedzą Czemu To Robią…”Często próbując zrozumieć czyjeś zachowanie, kierujemy się w ocenie założeniem, że zachowanie tej osoby było jej intencją.

Tzn.:

 • poszedł tam, bo chciał …

 • nie powiedziała tego, bo nie chciała żeby …

 • zrobił to, bo uważał że …

 • zdecydował się na to, bo wolał …

 • wybrała to, bo nie chciała …


Jednak w znacznej większości obserwowanych zachowań i reakcji, to tak NIE działa. Posłużę się tu wspaniałą książką, napisaną przez Jamesa Kalat’a, z której korzystałem jeszcze na pierwszym roku na przedmiocie Biologiczne Podstawy Zachowań:

„4-miesięczny ptak, który po raz pierwszy leci na południe, zapewne nie wie dlaczego to robi. Kiedy kolejnej wiosny po raz pierwszy całymi dniami wysiaduje jajo i ryzykując swoje życie broni je przed drapieżnikami, tym bardziej nie wie dlaczego to robi. Ziewamy
i śmiejemy się, chociaż nie bardzo wiemy, czemu to służy.”
1

1 James Kalat, Biologiczne Podstawy Psychologii, s.3, PWN 2006


Chcesz czy nie, istnieją określone reguły które dosłownie sterują naszymi codziennymi zachowaniami.

Na przykład za każdym razem kiedy stajesz się na kogoś otwarty, kiedy zaczynasz kogoś lubić, kiedy wybierasz co kupisz w sklepie – Twoje wszystkie wybory polegają na regułach, które wpływają na „Twoje” decyzje.

Skoro wpływają na nas określone reguły, to czy można za pomocą tych reguł sterować zachowaniem ludzi dokoła siebie?

Oczywiście. Takie techniki wykorzystywane są każdego dnia przez całe sztaby, które wpływają na opinią publiczną, na wizerunek, które de facto wpływają na to co ludzie mają myśleć, co mają kupić, a co bojkotować.„Przecież To Nieetyczna Manipulacja…”
Masz rację.

To diabelskie szarlataństwo i manipulacja, której ofiary nie są w stanie odkryć swojego biernego podążania, chyba że się na tym znają.

Dlaczego więc pozwalam sobie rozpowszechniać tego typu materiały?

Bo…:


„Uważam, Że Znawcy Powinni Stanąć Po Stronie Ludzi,
A Nie Wielkich Firm i Ich Kampanii…”


Taka wiedza POWINNA być dla ludzi, a nie przeciw ludziom, uważam że specjalista powinien pomagać przede wszystkim ludziom, pomagać
w dokonywaniu właściwych wyborów, pomagać w zwiększaniu świadomości siebie.

Powinien pokazać ręką drogę w jaki sposób możesz osiągać swoje zamierzenia, radzić sobie w otoczeniu innych osób, jak nie ulegać presji?

Tymczasem na świecie obserwujemy, że dzieje się coś zupełnie odwrotnego, bo całe sztaby marketingowców, pr-owców, psychologów, socjologów pracują dla wielkich firm i polityków nad tym, żeby tworzyć coraz sprytniejsze chwyty i omamiać nieświadome tego masy.


Olśniło Mnie
Na Sali…”

Siedziałem tam, na sali w niewielkim gronie, czując się trochę jak w jakimś wtajemniczonym kręgu. Przed nami stała doktor psychologii, dodatkowo kształcąca się w psychoterapii. To była jesień, za oknem powoli zaczynały się typowe jesienne dni, chłodny wiatr, wieczory zimne, to był idealny moment, żeby poświęcić całą swoją uwagę analizie rozmaitych badań.

Mieliśmy na to szkolenie przewidziane raptem 2 miesiące, pracowaliśmy mając do ogarnięcia blisko 500 stron materiałów i tylko 18 godzin zegarowych w trakcie których doktor starała się pomóc nam to wszystko rozwikłać
i zrozumieć.

Już od samego początku zajęcia po prostu miażdżyły.

„Jak się państwo dowiecie z naszych spotkań, ludzie nie są racjonalni, są kompletnie nielogiczni i działają w sposób totalnie nieracjonalny, ale przewidywalny.

Wszystkie zachowania mają reguły, ale ludzie tego nie wiedzą, więc zupełnie nie wiedzą kiedy się nimi steruje, a kiedy nie, a w tych czasach są każdego dnia w różny sposób sterowani.”


Wiele rzeczy działa odwrotnie niż się wszystkim wydawało i między innymi dlatego tak łatwo można to ukryć.

Pamiętam moje pierwotne oburzenie – jak to ludźmi się steruje, manipuluje, biologiczne roboty na pilota? Przecież to ludzie, nasi znajomi, rodziny, klienci, pacjenci, osoby z którymi spędzamy czas w pracy…

Bardzo szybko zaczynało wychodzić na jaw jak działają ludzie, jak działa psychika i zachowania.

Doktor była niesamowita – zawsze spokojna, pełna entuzjazmu
i uśmiechnięta. Zawsze potrafiła sprawić, że się przygotujemy, że się zainteresujemy, zdawało się jakby była jasnowidzem, jakby potrafiła zawsze wyprzedzić wszystkie nasze reakcje, jakby nas znała.

Z biegiem kolejnych tygodni odkrywała przed nami w jaki sposób tego dokonuje.

Pewnego razu doktor powiedziała, że:

„każdy przekaz działa najlepiej wtedy, kiedy człowiek zwraca uwagę na coś innego, a nie na przekaz, reklama działa najsilniej wtedy, kiedy wychodzimy zrobić herbatę i nie oglądamy tej reklamy, bo nie postrzegając jej świadomie nie możemy nadać jej znaczenia, że to bubel, więc limbiczne obszary mózgu rzeczywiście odbierają sygnał tak jak go zaprojektowano.

Podobnie kiedy mówicie do kogoś, a ta osoba was nie słucha, bo jest zapatrzona w coś innego.”


Nadszedł listopad, a my skwapliwie odkrywaliśmy coraz to kolejne reguły zachowań o różnych dziwnych nazwach –„efekt Częstej Ekspozycji”, „efekt Pigmaliona”, „efekt Reaktancji”, (…)

Okazało się, że ludzie przypominają bardziej obserwatorów, widzów, a ich własne zachowania bardziej im się przytrafiają, niż są ich pomysłem. Oni odbierają to wszystko jako swoje, ale to pochodzi głównie z zewnątrz…

Oprócz tych społecznych reguł, są jeszcze reguły poznawcze i biologiczne. Jeżeli wziąć pod uwagę to wszystko razem to…

… ludzie stają się obserwatorami i to grubo odurzonymi, a to jak się zachowają i co zrobią, jakie podejmą decyzje, leży daleko poza obszarem ich własnego wpływu na siebie.

Kiedy poznawałem kolejne reguły zachowań, zaczynałem się czuć jakby cały świat był po prostu jedną wielką wioską marionetek…„Jak Działają Biologiczne Reguły Zachowań…?”


Dam Ci przyziemny przykład.

Jeżeli małe dziecko na początkowym etapie rozwoju gryzie wszystko (eksploracja świata ustami), a w 2. - 3. roku życia przestaje już gryźć przedmioty, to czy przestało je gryźć w wyniku wychowania, w wyniku tego, że rodzice mówili, aby nie gryzło?

Nie, to po prostu układ nerwowy osiągnął odpowiedni poziom rozwoju, więc gryzienie zanikło, co nie miało z wychowaniem, ani rodzicami nic wspólnego, a całe zachowanie nie było świadome, tylko biologiczne.

Nikogo nie dziwi, że nasze nastroje i emocje wpływają na to co robimy, zależnie od humoru zachowujemy się inaczej, wybieramy inne decyzje.

Oczywiście na nasze emocje wpływają wydarzenia i sytuacje, ale jak się okazuje, mogą z chirurgiczną precyzją robić to inni ludzie.

Pozornie wszystkie zachowania wydają się aktem woli, ale to złudzenie. Na Twoje biologiczne zachowania inni mają znacznie większy wpływ, niż Ci się wydaje.

Jak sam się zresztą przekonasz, istnieją bardzo ważne reguły w wyniku których następuje określone zachowanie organizmu. Jest to skutek reakcji obszarów limbicznych mózgu, którymi nie możemy zarządzać świadomie.Do Umysłu Trafia Tylko Pozorne Wrażenie Racji…”


Wykorzystując te REGUŁY najsilniej wpływasz na zachowania innych osób, bo mózg po prostu zaczyna je wykonywać, a do umysłu trafia pozorne wrażenie racji.

Możesz to porównać do bicia serca i oddechu. Przez większość czasu oddycha za Ciebie obszar limbiczny, ale przykładowo czytając coś jesteś w stanie świadomie przejąć to zachowanie i oddychać świadomością, np. teraz.

Natomiast bicia serca już nie przejmiesz, bo nie masz dostępu do obszarów limbicznych regulujących to zachowanie organizmu.

To samo dzieje się ze zwierzętami, skowronki na widok drapieżnika oddalają się od gniazda, czasem zachowują się tak jakby były ranne, odciągając uwagę drapieżnika od swoich młodych, same się jednak drapieżnikowi podkładając (James Kalat, 2006).

Pytanie, czy skowronki postępują intencjonalnie? Każdy jeden skowronek mentalizuje sobie i dochodzi do wniosku, że się podłoży? Rozważniej jest przyjąć, że to autonomiczny behawior.

Fizyczna budowa Twojego mózgu bezpośrednio determinuje zdecydowaną większość Twoich zachowań, nawet jeśli wydaje Ci się, że wynikają one
z Twoich świadomych zdroworozsądkowych decyzji.„Poznaj Przypadek Phineas’a Gage’a…”
Ten poczciwy człowiek, wzorowy obywatel, przez całe życie sumiennie pracował i sprawdzał się jako świetny mąż i ojciec. Pewnego dnia doznał prawie śmiertelnego wypadku w pracy – żelazny pręt przebił mu głowę uszkadzając korę przedczołową.

Dzięki niezwykłemu "szczęściu" profesjonalnej opiece medycznej Phineas Gage przeżył ten wypadek i był fizycznie sprawny.

"Lekarz, który przybył na miejsce wypadku stwierdził, że poszkodowany miał regularny puls 60 na minutę, a źrenica lewego oka reagowała na światło, co świadczyło o tym, że utrata krwi była niewielka i nie uszkodzono nerwu wzrokowego. Po stosunkowo krótkiej rekonwalescencji, Gage powrócił do pracy.

Przedmiotem kontrowersji jest to, czy uszkodzeniu uległy oba płaty czołowe mózgu, czy tylko płat lewy, ale niezależnie od tego, zaskakujące było, iż Gage odzyskał po kilku minutach świadomość, był w stanie mówić i przetrwał 45-minutową drogę do wynajmowanego domu.

Wydarzenie to zmieniło znacząco cechy osobowości i temperament Phineasa."2

2 pl.wikipedia.org/wiki/Phineas_Gage


P. Gage stał się po nim aspołeczny, zaczął się upijać, robił wszystkim awantury i zostawił rodzinę. Stał się wulgarną, nieodpowiedzialną osobą, POMIMO ŻE jego inteligencja wcale nie spadła!

Czy ktoś próbował mu tłumaczyć, że źle postępuje?

To tak nie działa. Żelazny pręt uszkodził w mózgu korę przedczołową oraz płaty czołowe, powodując minimalne zmiany fizyczne w ich budowie.

W psychologii jest nawet coś takiego jak „mózg przestępcy” – można diagnozować zawczasu na podstawie fizycznej budowy mózgu jaki ten człowiek będzie w dorosłości.„Tylko Mała Część Zachowań Drugiego Człowieka Zależy Od Jego Osobistych Przekonań…”


Behawioryści uważają, że nasze świadome przemyślenia, nasze świadome decyzje i reakcje, nasze chęci na coś i niechęci wobec czegoś, są tak naprawdę ubocznym efektem pracy mózgu i są nietrwałe, tzn. zależne są
w pełni od biologii, a nie poglądów.

Dlaczego to jest ważne?

Ponieważ jeżeli chcesz sterować zachowaniem ludzi, potrzebujesz najpierw zrozumieć, że tylko mała część zachowań drugiego człowieka zależy od jego osobistych przekonań.

Większość zachowań jest zbiorem reakcji biologicznych, które są reakcjami na REGUŁY. Jeżeli znasz reguły, wywołujesz reakcje. Proste.

Większość zachowań odbywa się poza Twoją świadomością, robi je Twoja biologiczna maszyna, Twój autonomiczny behawior, a treści Twoich myśli to uboczny, dostosowany efekt końcowy.

Możesz intencjonalnie chcieć czytać książkę, bo uważasz, że powinieneś znać jej treść, ale jeżeli Twój behawior będzie chciał co innego, Ty doświadczysz tego jako sytuacji, w której nie chce Ci się czytać książki, którą chciałbyś czytać.

Stan chemiczny mózgu wpływa na Twoje behawioralne zachcianki, na Twoje wybory, decyzje oraz podejmowane zachowania.

Żeby się o tym przekonać wystarczy zauważyć, jak zmieniają się decyzje
i zachowania osoby pod wpływem alkoholu lub narkotyków, a nawet tylko hormonów (ciąża, okres).

Gdzie w tym jest siła stałych poglądów?Twoje Zachowania To Jednak Nie Tylko Biologia…”


John Watson (psycholog, jeden z twórców behawioryzmu) odrzucał świadomość i treści myślowe uznając, że świadomością i treścią myśli powinien zajmować się filozof, a nie psycholog.

Historia psychologii potoczyła się jednak innym torem. Pod koniec XX wieku przeprowadzono mnóstwo eksperymentów społecznych, które stały się trzonem do powstania psychologii społecznej.

Wyniki tych badań fascynują najbardziej, bo pokazują bardzo trafne zależności, które decydują o naszych decyzjach, naszym nastawieniu, a co za tym idzie również zachowaniu.„Te Eksperymenty Zmieniły Wszystko…”
W 1977 roku Richard Nisbett i Timothy Wilson podjęli się eksperymentu polegającego na tym, że w jednym ze sklepów w galerii handlowej ułożono identyczne pary rajstop w 4 różnych ekspozycjach od lewej do prawej.

Już w trakcie przeprowadzania eksperymentu szybko okazało się, że kobiety kupowały rajstopy, które były najbardziej na prawo, tzn. najbardziej sprzedały się rajstopy usytuowane z prawej strony, a kolejne im bardziej były na lewo tym coraz rzadziej były wybierane.

Jasne stało się, że ułożenie rajstop z prawej strony skutkuje kupowaniem ich przez klientki, a ułożenie ich po lewej stronie skutkuje brakiem chętnych.

Ale dla Nisbett’a i Wilson’a nie to było najdziwniejsze…

Eksperyment zaskoczył jeszcze bardziej kiedy pytano kobiety zaraz po wyjściu ze sklepu, dlaczego wybrały akurat te rajstopy.

Kobiety nigdy nie odkrywały, że na ich decyzję wpływała manipulacja położeniem, a ich własne uzasadnienia wyboru zdawały się być głęboko osobiste.

W toku wielu innych eksperymentów społecznych odkryto jeszcze więcej dziwnych reguł i zasad.

Np. okazując komuś sympatię niemalże „zmuszasz” tę osobę do automatycznego i bezrefleksyjnego polubienia Ciebie, podobnie jak uśmiech do drugiej osoby często wywoła bezrefleksyjnie u niej uśmiech do Ciebie.„Przygotowałem Dla Ciebie
Skompilowany
Kurs W Pigułce...”


Przygotowałem kurs, w którym zawarłem najlepszą esencję wiedzy
z zakresu psychologii behawioralnej, poznania i socjotechnik, dzięki któremu nauczysz się sterować zachowaniami i reakcjami ludzi w sposób, którego oni nigdy nie odkryją.

Nie rozumiejąc nazwalibyśmy "magia", ponieważ rozumiemy nazywamy to nauką. Po prostu zaczniesz robić dokładnie to samo, co dziś robią pracownicy wielkich firm, agencji reklamowych, sztabów wyborczych, a nawet osoby prowadzące programy typu talk-show.
„13 Lekcji, 3 Moduły, 24 Mechanizmy Naukowe, 62 Przykłady...”Kurs o Sterowaniu Zachowaniem podzieliłem na 3 Moduły: • Pierwszy: Biologiczne Reguły Zachowań 59 stron PDF, 56 minut AUDIO

  Miałeś już okazję się przekonać, że istnieją bardzo ważne reguły
  w wyniku których następuje określone zachowanie człowieka. Jest to skutek reakcji obszarów limbicznych mózgu, którymi nie możemy zarządzać świadomie.

  Wykorzystując te REGUŁY najsilniej wpływasz na zachowania innych osób, bo mózg po prostu zaczyna je wykonywać, a do umysłu trafia pozorne wrażenie racji.

  W tym module poznasz psychologiczne podstawy zachowań i reguł zachowania.

  Każda lekcja zawiera dodatkowe podsumowanie oraz pytania sprawdzające, które nawiązują do omówionej lekcji.
  Jeżeli potrafisz na nie odpowiedzieć, oznacza to, że zrozumiałeś materiał.
  Moduł Biologiczny kursu zawiera 4 Lekcje, 7 Teorii Naukowych i 20 Pytań sprawdzających
 • Drugi: Poznawcze Reguły Zachowań 54 strony PDF, 51 minut AUDIO

  Mimo, że zakres naszych zachowań ogranicza biologia, to okazuje się, że mamy pewien zakres dowolności między tymi postawionymi widełkami. Są to zachowania wyuczone za pomocą tego, co człowiek poznaje każdego dnia. Można go nagradzać żeby coś utrwalać, ale co zrobić aby ktoś robił to czego oczekujesz sam z siebie, a nie dlatego bo ciągle będzie jakaś nagroda?

  W drugim module dowiesz się w jaki sposób możesz utrwalać lub wyłączać dowolne zachowania w innych osobach, za pomocą odpowiedniej sekwencji dowolnych nagród.

  Dowiesz się również w jaki sposób trwale wygaszać istniejące zachowania i jakich błędów nie popełnić, aby ich przypadkiem nie wzmocnić. Poznasz istotę napędową zachowań człowieka – motywacji zewnętrznej i wewnętrznej, dzięki czemu nauczysz się jak wzmacniać, jak utrwalać, jak usuwać, jak czynić nietrwałymi zachowania innej osoby.

  Poznasz tzw. paradoksalny efekt nagród oraz dowiesz się co robić, aby druga osoba sama z siebie chciała robić to na czym Ci zależy, a nie tylko dlatego, bo czeka ją za to jakaś nagroda.

  Poznasz wnioski z badań eksperymentalnych H. S. Friedman’a i odkryjesz w jaki sposób działa ludzkie wnioskowanie o własnych zachowaniach, czym dodatkowo utrwalisz sobie rozumienie zdobytej wiedzy.

  A co jeżeli druga osoba robi coś, co jest negatywne dla waszej relacji, jak sprawić aby sama z siebie nie potrzebowała ani nie chciała tego robić?
  W tym module poznasz behawioralne techniki trwałego uczenia zachowań oraz trwałego usuwania zachowań.

  Każda lekcja zawiera dodatkowe podsumowanie oraz pytania sprawdzające, które nawiązują do omówionej lekcji.
  Jeżeli potrafisz na nie odpowiedzieć, oznacza to, że zrozumiałeś materiał.  Moduł Poznawczy kursu zawiera 4 Lekcje, 4 Teorie Naukowe i 25 Pytań sprawdzających
 • Trzeci: Społeczne Reguły Zachowań 47 stron PDF, 53 minuty AUDIO,

  Eksperymenty społeczne przeprowadzone w XX wieku (i wciąż przeprowadzane) otworzyły zupełnie nowy rozdział w zakresie wpływania na ludzi. To właśnie eksperymentom psychologów społecznych zawdzięczamy dzisiejszy styl przekazów reklamowych oraz opiniotwórczych mediów w całym Zachodnim świecie.

  W trzecim module dowiesz się jak kształtowane są emocje i w jaki sposób manipulować obszarem emocjonalnym, aby zmieniać sposób myślenia o rzeczach i tym samym zmieniać nastawienie i zachowanie.

  Dowiesz się w jaki sposób możesz zmienić czyjąś postawę wobec jakiejś rzeczy, a także poznasz reguły zachowań związane z postawieniem ludzi w określonej sytuacji.

  Nauczysz się rozpoznawać biologiczny poziom zachowania wynikającego z zaangażowania społecznego tej osoby i jej relacji do otoczenia. Za pomocą sterowania tych elementów biologicznych, nauczysz się wpływać na postrzeganie więzi i bliskości przez drugą osobę, co wyrazi się w jej otwartym zachowaniu.

  Pokażę Ci również w jaki sposób wykorzystać pobudzenie emocjonalne do łączenia nowej emocji w głęboki sposób z tym z czym ma zostać połączona, np. osobą, miejscem, obiektem, myślą lub ideą. Ludzie bardzo chcą rzeczy, z którymi połączyli w pamięci dużo radości.

  W tym module poznasz najnowsze odkrycia psychologii społecznej oraz techniki społeczne wykorzystywane do masowego wpływania na zachowanie w świecie publicznym. Techniki zastosujesz bezpośrednio w kontaktach z innymi osobami.

  Każda lekcja zawiera dodatkowe podsumowanie oraz pytania sprawdzające, które nawiązują do omówionej lekcji.
  Jeżeli potrafisz na nie odpowiedzieć, oznacza to, że zrozumiałeś materiał.  Moduł Psychospołeczny zawiera 5 Lekcji, 13 Teorii Naukowych i 27 Pytań sprawdzających


  W jaki sposób wpływać na ludzi?


F.

„Sterowanie Zachowaniem”
skompilowany kurs w pigułce:
elementy behawioralne, poznawcze oraz psychospołeczne.„Co Będziesz Umiał Po Tym Kursie W Pigułce...?”


Poznasz biologiczne regulacje, którymi będziesz kierunkować zachowania innych ludzi.

Dzięki opanowaniu technik poznawczych, będziesz umiał oddziaływać na pamięć i reakcje drugiej osoby w taki sposób, aby zmieniać to jak się zachowuje.

Poczujesz się pewnie dzięki zaznajomieniu z technikami psychologii społecznej, bo dowiesz się jak wpływać na postrzeganie innych osób tak, aby kierować ich zachowaniami.

Zrozumiesz naturę, fundamenty oraz podstawowe mechanizmy napędowe ludzkiego zachowania, które odniesiesz również do siebie.

Dzięki tej wiedzy łatwo zbudujesz atrakcyjne relacje i korzystną pozycję w każdym otoczeniu, będziesz mógł zmieniać zachowania ludzi
i będziesz je rozumiał inaczej, niż oni.

Twoje postrzeganie poszerzy się, będzie trochę inne, szersze, dokładniejsze, patrząc na ludzi będziesz dostrzegał nowe rzeczy.

Będziesz wpływał na przyszły bieg relacji które masz i jakie z inną osobą tworzysz.

Jeżeli istnieją współczesne księgi magii i czarów oraz księgi zaklęć, to bezwzględnie jedną z nich jest ta Psychoksięga.„Czy To Działa...?”


Co mówią uniwersytety, co faktycznie skrywają badania eksperymentalne, co twierdzą na ten temat tak wybitni naukowcy jak Elliot Aronson, Frederic Skinner, James Kalat, Iwan Pawłow, Jonathan Friedman, Merrill Carlsmith, Claude Steel, Timothy Wilson?


Pokażę Ci ich odkrycia:


Elliot Aronson - psycholog amerykański, znany z przeprowadzenia eksperymentów społecznych, autor wielu podręczników do psychologii społecznej. Wykładał na Uniwersytecie Harvarda, University of Minnesota, University of Texas, a także na University of California w Santa Cruz.

Źródło: https://aronson.socialpsychology.org/Burrhus Frederic Skinner - amerykański psycholog, jeden z twórców i najważniejszych przedstawicieli behawioryzmu, stworzył paradygmat badawczy znany jako eksperymentalna analiza zachowania.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Burrhus_Frederic_Skinner

Jonathan Friedman - antropolog, zajmował się również badaniami społecznymi nad zachowaniem człowieka, dowiódł paradoksalnego efektu nagród
i paradoksalnego efektu kar w eksperymentach nad wygaszaniem i utrwalaniem zachowań.

Źródło: https://en.wikipedia.org/wiki/Jonathan_Friedman

James Kalat - naukowiec psychologii z North Carolina State University NCSU (od 2012 emerytowany), absolwent Duke Univeristy
z dużym doświadczeniem dydaktycznym, specjalizujący się w badaniu i wyjaśnianiu zachowania oraz jego mechanizmów poprzez odwołanie się do czynników biologicznych.

Źródło: https://pwn.pl, http://www.bg.us.edu.pl
Zdjęcie: https://media.licdn.comWilson Timothy - Timothy D. Wilson jest profesorem psychologii na University of Virginia.
Otrzymał doktorat z University of Michigan i jest znanym na całym świecie badaczem w zakresie samopoznania, szczęścia, poznania społecznego
i stosowania społecznych zasad psychologicznych do rozwiązywania problemów osobistych
i społecznych.

Źródło: https://www.psychologytoday.com/experts/timothy-d-wilson-phd

Jak Sterować Zachowaniami Ludzi…?”
Kurs „Sterowanie Zachowaniem” w CAŁOŚCI (100% zawartych informacji) oparty jest o źródła naukowe, więc wszystko działa, bo to oficjalna psychologia naukowa, na tym szkoli się dzisiaj przyszłych psychologów, my z tego musimy zdawać egzaminy.

Ilekroć mowa jest o którymś z naukowych eksperymentów lub naukowych badań psychologicznych, znajdziesz od razu podane źródło naukowe, rok badania, miejsce oraz nazwiska profesorów i doktorów różnych dziedzin psychologii, którzy opublikowali wyniki swoich badań na uniwersytetach, na których je odkrywali.

Całość kursu opiera się wyłącznie o potwierdzone źródła naukowe. Kurs NIE zawiera żadnych subiektywnych miazmatów niepotwierdzonych przez świat naukowy. Kurs stworzony jest w 100% w oparciu o oficjalną psychologię naukową.

Kurs zawiera bibliografię, a oprócz niej znajdziesz tu mnóstwo bieżących odwołań do różnych źródeł, abyś mógł jeszcze głębiej zapoznać się
z najbardziej interesującymi Cię elementami tego kursu.

Doktor powiedziałaby, że zrobiłem świetną robotę. I, że staję w tym momencie po stronie ludzi, a nie przeciw nim.
Bibliografia:

Psychologia społeczna. Serce i umysł. Aronson E., Akert Robin M., Wilson D. Timothy, 2012

Samolubny Gen, Richard Dawkins, 1976

Biologiczne Podstawy Psychologii, James Kalat, 2006

Biologiczne mechanizmy zachowania się ludzi i zwierząt, Sadowski Bogdan, 2012

Człowiek Istota Społeczna, Elliot Aronson, 2009„Czy Będziesz Umiał Użyć
Tej Wiedzy…?”
Rozumiem, że się zastanawiasz, bo czasem naprawdę ciężko jest przebrnąć przez niektóre księgi naukowe, które pisane są fachowym językiem.

Ale z uwagi na środowisko akademickie jest to mój chleb powszedni, dlatego przetłumaczyłem to na „ludzki” język i stworzyłem dla Ciebie łatwo przyswajalny kurs, dzięki czemu w możliwie najprostszy sposób pokażę Ci te narzędzia psychologiczne spośród wszystkich jakie poznałem, które uważam za najlepsze w kontekście wpływania na zachowanie drugiego człowieka.

Osobiście przede wszystkim wierzę w to, że kurs ten będzie dla Ciebie świetną zabawą i pożyteczną nauką przez rozrywkę. Stworzyłem go
w taki sposób, abyś możliwie najłatwiej zrozumiał i przyswoił wiadomości.F.

„Sterowanie Zachowaniem”
skompilowany kurs w pigułce:
elementy behawioralne, poznawcze oraz psychospołeczne.Każdy z 3 modułów zawiera:


 • Lekcje właściwe modułu w formacie PDF oraz audio MP3;

 • Podsumowanie najważniejszych informacji z lekcji z modułu (PDF + mp3);

 • Serie pytań do przemyślenia, związanych z praktycznym użyciem zdobytej właśnie wiedzy, bezpośrednio po każdej lekcji w module (PDF + mp3);Ale zanim Ci to WSZYSTKO pokażę, obiecuję Ci, że…

"Jak Możesz Otrzymać Zestaw
Sterowanie Zachowaniem ...?"To proste.

1. Kliknij na przycisk "Dodaj Do Koszyka...".

2. Wypełnij niezbędne dane (adres email, imię).

3. W ciągu maksymalnie 2 godzin cały zestaw Sterowanie Zachowaniem , czyli 3 książki (ebook) o łącznej objętości 170 stron oraz 18 plików mp3 o łącznej długości 160 minut, otrzymasz na swoją skrzynkę mailową, na adres który podasz w formularzu zamówienia.

Zamówienie możesz opłacić bezpośrednio po wypełnieniu formularza za pomocą szybkich płatności elektronicznych z Twojego banku, realizowanych przez Dotpay SA.

Aby opłacić w typowym OKIENKU BANKOWYM lub NA POCZCIE wypełnij swoje dane. Wybór takiej możliwości pojawi się, gdy wypełnisz swoje dane w formularzu poniżej.

Możesz również opłacić przez PayPal.

W razie potrzeby kontaktu, skontaktuj się ze mną mailem: f.daniel@psychokawiarnia.pl
„Ile To Kosztuje…?”

Nie ukrywam, że to nie jest za darmo.
Włożyłem w stworzenie tego kursu mnóstwo mojego czasu i pracy. Na ten moment jest to jedyna publikacja, która zbiera i kompiluje w całość tak wiele różnych zjawisk psychologicznych, pokazując je prostym językiem.

Gdybyś chciał iść na studia psychologii (zaocznie, bo rozumiem, że pracujesz) musiałbyś płacić 500zł miesięcznie i poświęcać weekendy (taka jest cena na mojej uczelni, pewnie bywają droższe).

W związku z tym cena kursu jaki jest esencją 3 różnych kanonów jest stosunkowo niska.

Biorąc jednak pod uwagę potęgę i wagę znaczenia informacji jaką dostajesz, biorąc pod uwagę skutki jakie zaczniesz uzyskiwać, biorąc pod uwagę Twoje nowe umiejętności, nową jakość siły sugestii, zdolność do wpływu na otoczenie, to kurs ten NIE MA górnej granicy wartości.„Sterowanie Zachowaniem ”
skompilowany kurs w pigułce:
elementy behawioralne, poznawcze oraz psychospołeczne.

160 Stron PDF + Audiobook MP3 170 Minut
(Sterowanie Zachowaniem - Biologiczne Reguły Zachowań - 1 ebook PDF, Razem 59 Stron)
(Audiobook Sterowanie Zachowaniem - Biologiczne Reguły Zachowań - 1 Audiobook MP3, Razem 56 Minut (6 plików))
(Sterowanie Zachowaniem - Poznawcze Reguły Zachowań - 1 ebook PDF, Razem 54 Strony)
(Audiobook Sterowanie Zachowaniem - Poznawcze Reguły Zachowań - 1 Audiobook MP3, Razem 51 Minut (5 plików))
(Sterowanie Zachowaniem - Społeczne Reguły Zachowań - 1 ebook PDF, Razem 47 Stron)
(Audiobook Sterowanie Zachowaniem - Społeczne Reguły Zachowań - 1 Audiobook MP3, Razem 53 Minuty (6 plików))PS:

Kiedy otrzymasz kurs?

Kurs otrzymasz w ciągu 2h (dwóch godzin) po kliknięciu przycisku
i zatwierdzeniu zamówienia.


Dlaczego zrobiłem ten skompilowany KURS w pigułce?

Nie każdy ma czas w życiu na to, żeby studiować psychologię… więc ja to zapodam. Po prostu będę przekazywać to wszystko o wiele intensywniej, niż dotychczas.

Daję Ci możliwość zagłębienia się i poznania psychologii w kontekście praktycznych umiejętności sterowania otoczeniem oraz potencjałem siebie, bo zrozumienie jak działa człowiek i jak wywoływać właściwe reakcje jest dziś najbardziej potrzebną nauką w niemal każdej dziedzinie współczesnego świata.PS2:
Oferta kursu jest ograniczona czasowo -
przejdź teraz tutaj i zamów.


Pytania? Wątpliwości?

f.daniel@psychotechniki.pl


Psychokawiarnia.pl (c)2019-2021 Usługi Psychologiczne Daniel Błaszczuk
Regulamin | Polityka Prywatności