Dlaczego możesz mi zaufać…?

Daniel Błaszczuk
HRBP, Psycholog (Nr dyplomu 76422/AA0003265)

       Cześć, nazywam się Daniel Błaszczuk i jestem dyplomowanym psychologiem z tyt. magistra w specjalności psychoedukacyjnej, a także dyplomowanym specjalistą od Zarządzania z tytułem magistra-inżyniera z wieloletnim doświadczeniem w HR, w tym również sześcioletnim doświadczeniem w zakresie przeprowadzania treningów doskonalenia umiejętności interpersonalnych i rozwijających kompetencje społeczne człowieka dorosłego. Oprócz samodzielnej ekspresji intelektualnej wykonuję także swoje obowiązki jako HRBP wspierając procesy personalne w środowisku międzynarodowym.

       Jako psycholog rozumiem w jaki sposób wpływać na otoczenie, wpływać na siebie, rozpoznać kłamstwo, jak budować relacje z ludźmi, jak się motywować i wiele więcej. Zrozumienie jak działa człowiek, odczytywanie jego prawdziwych intencji i oddziaływanie na niego jest dziś niezbędnym komponentem nie tylko w Psychologii czy Zarządzaniu, ale w niemal każdej dziedzinie otaczającego świata. Umiejętność wpływania na siebie (na motywację, na stany emocjonalne, na stosunki do rzeczy i ludzi), umiejętność odczytywania emocji, sygnałów, a także zdolność do pozytywnego wpływania na innych w otoczeniu sprzyja rozwijaniu w sobie zarówno inteligencji emocjonalnej, jak i tzw. umiejętności miękkich / społecznych.

Co mogę Ci dać? 

       Jeżeli chcesz zyskać kompetencje społeczne i nauczyć się jak wpływać na siebie, jak się motywować, jak budować relacje, jak wpływać na otoczenie, a nawet rozpoznawać kłamstwa w rozmowie, to skorzystaj z moich gotowych kursów. Jeżeli ciekawi Cię jak działa człowiek i jak korzystać z zasobów naszej psychiki, to skorzystaj z moich gotowych porad. Jeżeli chcesz budować w sobie pewność siebie, ćwiczyć asertywność, wpływać na siebie, wpływać na innych, to skorzystaj z moich gotowych treningów. Jeżeli chcesz zapisać się na szkolenie/warsztat (zdalny / na żywo) lub skorzystać z indywidualnej porady (mediacje, coaching, porady, psychoedukacja, testy) skorzystaj ze strony kontaktu. 

Daniel Błaszczuk