„Jak Zauważyć Kłamstwo,
Rozpoznać Kłamcę i Odkryć Prawdę…?”

Ujawnię Ci 10 najsilniejszych przejawów kłamstwa, które zawsze pojawiają się podczas kłamania:

Mistrz Wykrywania Kłamstwa

Normalna cena: 177,90 zł

(Podręcznik „Mistrz Wykrywania Kłamstwa (10 lekcji LWK)” – 1 ebook PDF, Razem 140 Stron)
(10 Lekcji „Lekcje Wykrywania Kłamstwa (LWK)” – 10 ebook PDF, Razem 140 Stron)
(Audiobook „Kurs Wykrywania Kłamstwa (10 lekcji LWK)” – 1 Audiobook MP3, Razem 153 Minuty (11 plików))

Jak Zauważyć Kłamstwo – Podręcznik – 10 Lekcji + Audiobook 153 Minuty

 177,90  PLN

127,90 *

* – Cena obniżona wyłącznie do końca roku do 31.grudnia 2021 23:59

2_2020

Hej!
Nazywam się Daniel Błaszczuk, jestem psychologiem oraz specjalistą od zarządzania zasobami ludzkimi i już z
a chwilę pokażę Ci w jaki sposób wkrótce zaczniesz zauważać kłamstwo, rozpoznawać kłamców i odkryjesz prawdę, dzięki technikom rozpoznawania kłamstwa o naukowej rzetelności oraz łatwości i prostocie w zastosowaniu. 

Mało kto umie rozpoznać czy drugi ktoś teraz kłamie. Jeszcze trudniej, gdy jest to ktoś bardziej obcy.

Na szczęście w psychologii mamy na kłamców sposoby, bo znamy behawioralne korelaty kłamania, dlatego potrafimy rozpoznać gdy ktoś zmyśla lub jest nieszczery.

Zastanawiałeś się jakby to było gdybyś potrafił w na pozór normalnej rozmowie odróżniać kłamstwo od prawdy oraz rozpoznawać informacje nieprawdziwe i zmyślone, wykrywać kłamstwo i nigdy nie dać się nikomu okłamać, zwieść, wprowadzić celowo w błąd, ani oszukać?

Co gdybyś potrafił słyszeć gdy ktoś kłamie, odróżniać prawdę od kłamstwa po słowach i zachowaniu, a nawet przyłapać kłamcę w momencie fałszowania treści? Gdybyś miał umiejętność i wiedzę, dzięki której widziałbyś jak kłamca kłamie?

Czy interesująca byłaby zdolność czytania z zachowania człowieka jak z książki, na podstawie mowy ciała, ruchu oczu, tonu głosu, sposobu układania słów, jego mowie, a zwłaszcza mowie ciała twarzy? Nie wiem czy wiesz, że takie rzeczy bywają fascynujące.

A może nie masz pojęcia jak złapać na kłamstwie kogoś, kto być może Cię oszukuje, nie wiesz jak się upewnić i nie wiesz jak odróżnić w rozmowie z nim prawdę od fikcji, prawdę od informacji zmyślanych?

Jeżeli choć trochę spodobało się Ci się to, co właśnie czytasz, to znaczy, że doskonale trafiłeś.

„Jak Zauważyć Kłamstwo – kurs Mistrz Wykrywania Kłamstwa” to multimedialny kurs uczący Cię w 10 lekcjach rozpoznawania zachowania i mowy kłamców, rozróżniania komunikatów prawdziwych od fałszywych, odkrywania prawdy, złapania kłamcy za rękę, odróżniania prawdy od kłamstwa oraz dostrzegania momentu fałszowania treści, za pomocą technik behawioralnych, mowy ciała oraz sygnałów psychologicznych.

Po zdecydowaniu się na dostęp otrzymasz materiał podzielony na 10 lekcji wraz z wieloma testami, technikami, przykładami, rysunkami i zadaniami, które sprawią, że nauka będzie prosta, szybka i przyjemna.

„Jak Zauważyć Kłamstwo – kurs Mistrz Wykrywania Kłamstwa” uczy w każdej z 10 lekcji również najważniejszych technik, jakie psycholodzy, biegli i liczni specjaliści byli w stanie wykształcić w kierunku wykrywania kłamstwa.


Zanim zdecydujesz się na ten kurs,
sprawdź poniżej
co dokładnie w sobie zawiera:

„Jak Zauważyć Kłamstwo – kurs Mistrz Wykrywania Kłamstwa”:

„Tak. – Chcę podjąć wyzwanie i zacząć 10 Lekcji Wykrywania Kłamstwa”

Czego dokładnie nauczysz się z poszczególnych lekcji?

Do każdej Lekcji Kursu otrzymasz łącznie
102 Pytania Kontrolne
i Ćwiczenia,
dzięki którym utrwalisz, zrozumiesz, zapamiętasz i łatwo zastosujesz zdobytą wiedzę.

Osobiście wierzę w to, że kurs ’Jak Zauważyć Kłamstwo –Mistrz Wykrywania Kłamstwa’ będzie dla Ciebie świetną zabawą i pożyteczną nauką przez rozrywkę.

Został stworzony w taki sposób, abyś możliwie najłatwiej zrozumiał i przyswoił wiadomości.

Ale zanim Ci to WSZYSTKO pokażę, obiecuję Ci, że…

„Na Wszystko Masz Moją
30-Dniową Gwarancję
Satysfakcji,
Ochrony i Efektów…”

Jeżeli czegoś się boisz… jeżeli czujesz, że coś nie jest dla Ciebie – po prostu tego nie rób.

Jeżeli jednak czujesz, że ten system jest dla Ciebie ale jeszcze się boisz to pamiętaj, że mam dla Ciebie moją 100% gwarancję satysfakcji i zwrotu pieniędzy.

Masz 30 pełnych dni mojej gwarancji. Możesz zwrócić produkt jeżeli nie będziesz usatysfakcjonowany, jeżeli uznasz że tego nie da się wprost zastosować, jeżeli uznasz że przy użyciu opisanych tu sposobów brak Ci efektów, że użycie tego nic nie daje, możesz oddać produkt, dokonać jego zwrotu.

Zatem masz do wyboru 2 drogi. Możesz pójść za mną i jak system nie będzie dla Ciebie, możesz skorzystać z gwarancji satysfakcji i odzyskasz całe swoje pieniądze.
A jak zadziała, pomyśl co wtedy będzie. Zastanów się przez chwilę w jaki sposób mógłbyś wykorzystać takie umiejętności…?

Zatem wybór należy do Ciebie.

Jest też druga strona gwarancji: Gdy mi powiesz, że nauczyłeś się tego i to Ci nie działa poruszę niebo i ziemię, aby osobiście dać Ci efekty. Zrobię wszystko, abyś miał rezultaty. Więc generalnie nic nie tracisz, a możesz uzyskać bardzo dobre wyniki z tym systemem.

Daniel Błaszczuk

„Dlaczego Możesz Mi Zaufać…?”

2_2020

Jako psycholog wiem w jaki sposób wpływać na otoczenie, wpływać na siebie, rozpoznać kłamstwo, jak budować relacje z ludźmi, jak się motywować i wiele więcej.

Co mogę Ci dać? 

Jeżeli chcesz zyskać kompetencje społeczne i nauczyć się jak wpływać na siebie, jak się motywować, jak budować relacje, jak wpływać na otoczenie, a nawet rozpoznawać kłamstwa w rozmowie, to skorzystaj z moich gotowych kursów. Jeżeli ciekawi Cię jak działa człowiek i jak korzystać z zasobów naszej psychiki, to skorzystaj z moich gotowych porad. Jeżeli chcesz budować w sobie pewność siebie, ćwiczyć asertywność, wpływać na siebie, wpływać na innych, to skorzystaj z moich gotowych treningów. Jeżeli chcesz zapisać się na szkolenie/warsztat (zdalny / na żywo) lub skorzystać z indywidualnej porady (mediacje, coaching, porady, psychoedukacja, testy) skorzystaj ze strony kontaktu.”


          Daniel Błaszczuk

 

Mistrz Wykrywania Kłamstwa
Mistrz Wykrywania Kłamstwa - 10 lekcji

Jak Zauważyć Kłamstwo – Podręcznik – 10 Lekcji + Audiobook 153 Minuty

(Podręcznik „Mistrz Wykrywania Kłamstwa (10 lekcji LWK)” – 1 ebook PDF, Razem 140 Stron)
(10 Lekcji „Lekcje Wykrywania Kłamstwa (LWK)” – 10 ebook PDF, Razem 140 Stron)
(Audiobook „Kurs Wykrywania Kłamstwa (10 lekcji LWK)” – 1 Audiobook MP3, Razem 153 Minuty (11 plików))

+ Bonus:

(Wideo instruktarzowe – Jak Zauważyć Kłamstwo – 1 wideo MP4)

Normalna cena: 177,90 zł

127,90 *

* – Cena obniżona wyłącznie do końca roku do 31.grudnia 2021 23:59

* – Tylko teraz (cena obniżona tymczasowo w ramach testu). Realna wartość kursu wynosi 149 zł. Obniżyliśmy cenę, aby sprawdzić jej wpływ na sprzedaż.
W przyszłości cena wróci do standardowej.
Skorzystaj z tej szalonej obniżki.