„Jak Rozpoznać Prawdę i Wykryć Kłamstwo,
w Ciągu 30 Sekund…?”

Oto 10 sygnałów, które zawsze pojawiają się podczas kłamania:

Mistrz Wykrywania Kłamstwa 2021

Normalna cena: 99,90 zł

Tylko teraz (cena obniżona tymczasowo). Pełna cena kursu wynosi 99,90 zł.
Obniżyliśmy cenę wybranych kursów psychologicznych do 30.czerwca 2021.

Po tym dniu cena wróci do standardowej.
Skorzystaj z tej szalonej obniżki.

  99,90 zł  
27
,90 *

* – Letnia proMOCja wybranych kursów psychologicznych do 30.czerwca 23:59

Jakby to było odróżniać na żywo kłamstwo od prawdy?

W baśni Carlo Collodi Pionokio rósł nos gdy kłamał, ten kto to wiedział mógł rozpoznać, że Pionkio kłamie. Jakie sygnały kłamstwa rzeczywiście wysyłają ludzie, kiedy kłamią?


Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakby to było gdybyś potrafił w na pozór normalnej rozmowie odróżniać kłamstwo od prawdy oraz rozpoznawać informacje nieprawdziwe i zmyślone, wykrywać kłamstwo i nigdy nie dać się nikomu okłamać, zwieść, wprowadzić celowo w błąd, ani oszukać?


Co gdybyś potrafił słyszeć gdy ktoś kłamie, odróżniać prawdę od kłamstwa po słowach i zachowaniu, a nawet przyłapać kłamcę w momencie fałszowania treści? Gdybyś miał umiejętność i wiedzę, dzięki której widziałbyś jak kłamca kłamie?


Czy interesująca byłaby zdolność czytania z zachowania człowieka jak z książki, na podstawie mowy ciała, ruchu oczu, tonu głosu, sposobu układania słów, jego mowie, a zwłaszcza mowie ciała twarzy? Jak bardzo byłoby to fascynujące?


A może nie masz pojęcia jak złapać na kłamstwie kogoś, kto być może Cię oszukuje, nie wiesz jak się upewnić i nie wiesz jak odróżnić w rozmowie z nim prawdę od fikcji, prawdę od informacji zmyślanych?


Jeżeli choć trochę spodobało się Ci się to, co właśnie czytasz, to znaczy, że doskonale trafiłeś.


„Mistrz Wykrywania Kłamstwa”
to multimedialny kurs wideo uczący rozpoznawania zachowania i mowy kłamców, rozróżniania komunikatów prawdziwych od fałszywych, odkrywania prawdy, złapania kłamcy za rękę, odróżniania prawdy od kłamstwa oraz dostrzegania momentu fałszowania treści, za pomocą technik behawioralnych, mowy ciała oraz psychologii śledczej.


Po kupnie „Mistrza Wykrywania Kłamstwa” otrzymasz materiał podzielony na
10 lekcji (wideo + audiobook + podręcznik) wraz z wieloma testami, technikami, przykładami, rysunkami i zadaniami, które sprawią, że nauka będzie prosta, szybka i przyjemna.


„Mistrz Wykrywania Kłamstwa”
uczy również najważniejszych technik, jakie psycholodzy, śledczy i liczni specjaliści byli w stanie wykształcić w kierunku wykrywania kłamstwa.


Czy już podjąłeś decyzje o udoskonaleniu swoich umiejętności personalnych?


Czytając te słowa uczyniłeś pierwszy krok aby wstąpić do stale poszerzającego się grona ludzi, którzy dzięki znajomości technik społecznych i psychologii potrafią w najbardziej wyrafinowany sposób obnażać kłamców i odkrywać prawdę oraz niemal natychmiast zauważać kłamstwa w wypowiedzi, głównie dzięki technikom które niedługo poznasz.


Zanim zdecydujesz się na ten kurs, sprawdź poniżej co
dokładnie w sobie zawiera:

Czego dokładnie nauczysz się z poszczególnych lekcji?

Do każdej Lekcji Kursu Wideo otrzymasz łącznie 102 Pytania Kontrolne
i Ćwiczenia,
dzięki którym utrwalisz, zrozumiesz, zapamiętasz i łatwo zastosujesz zdobytą wiedzę.

Osobiście wierzę w to, że kurs ’Mistrz Wykrywania Kłamstwa’ będzie dla Ciebie świetną zabawą i pożyteczną nauką przez rozrywkę. Stworzyłem go w taki sposób, abyś możliwie najłatwiej zrozumiał i przyswoił wiadomości.

Ale zanim Ci to WSZYSTKO pokażę, obiecuję Ci, że…

„Na Wszystko Masz Moją
30-Dniową Gwarancję
Satysfakcji,
Ochrony i Efektów…”

Jeżeli czegoś się boisz… jeżeli czujesz, że coś nie jest dla Ciebie – po prostu tego nie rób.

Jeżeli jednak czujesz, że ten system jest dla Ciebie ale jeszcze się boisz to pamiętaj, że mam dla Ciebie moją 100% gwarancję satysfakcji i zwrotu pieniędzy.

Masz 30 pełnych dni mojej gwarancji. Możesz zwrócić produkt jeżeli nie będziesz usatysfakcjonowany, jeżeli uznasz że tego nie da się wprost zastosować, jeżeli uznasz że przy użyciu opisanych tu sposobów brak Ci efektów, że użycie tego nic nie daje, możesz oddać produkt, dokonać jego zwrotu.

Zatem masz do wyboru 2 drogi. Możesz pójść za mną i jak system nie będzie dla Ciebie, możesz skorzystać z gwarancji satysfakcji i odzyskasz całe swoje pieniądze.
A jak zadziała, pomyśl co wtedy będzie. Zastanów się przez chwilę w jaki sposób mógłbyś wykorzystać takie umiejętności…?

Zatem wybór należy do Ciebie.

Jest też druga strona gwarancji: Gdy mi powiesz, że nauczyłeś się tego i to Ci nie działa poruszę niebo i ziemię, aby osobiście dać Ci efekty. Zrobię wszystko, abyś miał rezultaty. Więc generalnie nic nie tracisz, a możesz uzyskać bardzo dobre wyniki z tym systemem.

Daniel Błaszczuk

Dlaczego możesz mi zaufać?

Daniel Błaszczuk

Nazywam się Daniel Błaszczuk i jestem dyplomowanym specjalistą od Zarządzania z tytułem magistra-inżyniera z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, w tym również sześcioletnim doświadczeniem w zakresie przeprowadzania treningów doskonalenia umiejętności interpersonalnych i rozwijających kompetencje społeczne człowieka dorosłego.

Od kiedy w 2016 roku rozpocząłem kształcenie psychologiczne (obecnie w trakcie specjalności „psychologia edukacyjna i wychowawcza”), zwiększyłem swoje kompetencje społeczne takie jak wpływ na otoczenie, wpływ na siebie, rozpoznawanie kłamstwa, relacje z ludźmi, motywacja.

Zrozumienie jak działa człowiek, odczytywanie jego prawdziwych intencji
i oddziaływanie na niego jest dziś niezbędnym komponentem nie tylko
w Psychologii czy Zarządzaniu, ale w niemal każdej dziedzinie otaczającego świata.

Co mogę Ci dać? Jeżeli chcesz zyskać kompetencje społeczne i nauczyć się jak wpływać na otoczenie, jak wpływać na siebie, jak się motywować, jak budować relacje, a nawet rozpoznawać kłamstwa w rozmowie, to skorzystaj z moich gotowych porad.

Daniel Błaszczuk

Mistrz Wykrywania Kłamstwa
Mistrz Wykrywania Kłamstwa - 10 lekcji

Normalna cena: 99,90 zł

(10 Lekcji Wideo kursu „Mistrz Wykrywania Kłamstwa” – 10 wideo MP4 (1080p HD), Razem 350 Minut)
(Podręcznik „Mistrz Wykrywania Kłamstwa” – 1 ebook PDF, Razem 140 Stron)

(10 Lekcji „Mistrz Wykrywania Kłamstwa” – 10 ebook PDF, Razem 140 Stron)
(Audiobook „Mistrz Wykrywania Kłamstwa” – 1 Audiobook MP3, Razem 153 Minuty (11 plików))

  99,90 zł  
27
,90 *

* – Letnia proMOCja wybranych kursów psychologicznych do 30.czerwca 23:59

opłata za kurs jest jednorazowa

* – Opłata za kurs jest jednorazowa. Tylko teraz cena obniżona tymczasowo w ramach testu. Realna wartość kursu wynosi 299 zł. Obniżyliśmy cenę, aby sprawdzić jej wpływ na sprzedaż.
W przyszłości cena wróci do standardowej.
Skorzystaj z tej szalonej obniżki.