„Jak Rozpoznać Prawdę i Wykryć Kłamstwo,
w Ciągu 30 Sekund…?”

Odkryj 10 nowych Lekcji Wideo, stworzonych tak, aby
nauczyć Cię spostrzegać i odróżniać kłamców
od osób mówiących prawdę:

Normalna cena: 297 zł

Tylko teraz (cena obniżona tymczasowo do 30.09.2021 23:59). Realna wartość kursu wynosi 297 zł.
Obniżyliśmy cenę, aby sprawdzić jej wpływ na sprzedaż. W przyszłości cena wróci do standardowej.
Skorzystaj z tej szalonej obniżki.

147,90

Jakby to było odróżniać na żywo kłamstwo od prawdy?

W baśni Carlo Collodi Pionokio rósł nos gdy kłamał, ten kto to wiedział mógł rozpoznać, że Pionkio kłamie. Jakie sygnały kłamstwa rzeczywiście wysyłają ludzie, kiedy kłamią?


Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakby to było gdybyś potrafił w na pozór normalnej rozmowie odróżniać kłamstwo od prawdy oraz rozpoznawać informacje nieprawdziwe i zmyślone, wykrywać kłamstwo i nigdy nie dać się nikomu okłamać, zwieść, wprowadzić celowo w błąd, ani oszukać?


Co gdybyś potrafił słyszeć gdy ktoś kłamie, odróżniać prawdę od kłamstwa po słowach i zachowaniu, a nawet przyłapać kłamcę w momencie fałszowania treści? Gdybyś miał umiejętność i wiedzę, dzięki której widziałbyś jak kłamca kłamie?


Czy interesująca byłaby zdolność czytania z zachowania człowieka jak z książki, na podstawie mowy ciała, ruchu oczu, tonu głosu, sposobu układania słów, jego mowie, a zwłaszcza mowie ciała twarzy? Jak bardzo byłoby to fascynujące?


A może nie masz pojęcia jak złapać na kłamstwie kogoś, kto być może Cię oszukuje, nie wiesz jak się upewnić i nie wiesz jak odróżnić w rozmowie z nim prawdę od fikcji, prawdę od informacji zmyślanych?


Jeżeli choć trochę spodobało się Ci się to, co właśnie czytasz, to znaczy, że doskonale trafiłeś.


„Mistrz Wykrywania Kłamstwa”
to multimedialny kurs wideo uczący rozpoznawania zachowania i mowy kłamców, rozróżniania komunikatów prawdziwych od fałszywych, odkrywania prawdy, złapania kłamcy za rękę, odróżniania prawdy od kłamstwa oraz dostrzegania momentu fałszowania treści, za pomocą technik behawioralnych, mowy ciała oraz psychologii śledczej.


Po kupnie „Mistrza Wykrywania Kłamstwa” otrzymasz materiał podzielony na
10 lekcji (wideo + audiobook + podręcznik) wraz z wieloma testami, technikami, przykładami, rysunkami i zadaniami, które sprawią, że nauka będzie prosta, szybka i przyjemna.


„Mistrz Wykrywania Kłamstwa”
uczy również najważniejszych technik, jakie psycholodzy, śledczy i liczni specjaliści byli w stanie wykształcić w kierunku wykrywania kłamstwa.


Czy już podjąłeś decyzje o udoskonaleniu swoich umiejętności personalnych?


Czytając te słowa uczyniłeś pierwszy krok aby wstąpić do stale poszerzającego się grona ludzi, którzy dzięki znajomości technik społecznych i psychologii potrafią w najbardziej wyrafinowany sposób obnażać kłamców i odkrywać prawdę oraz niemal natychmiast zauważać kłamstwa w wypowiedzi, głównie dzięki technikom które niedługo poznasz.


Zanim zdecydujesz się na ten kurs, sprawdź poniżej co
dokładnie w sobie zawiera:

Czego dokładnie nauczysz się z 6h wideo poszczególnych lekcji?

Do każdej Lekcji Kursu Wideo otrzymasz łącznie 102 Pytania Kontrolne
i Ćwiczenia,
dzięki którym utrwalisz, zrozumiesz, zapamiętasz i łatwo zastosujesz zdobytą wiedzę.

Osobiście wierzę w to, że kurs ’Mistrz Wykrywania Kłamstwa’ będzie dla Ciebie świetną zabawą i pożyteczną nauką przez rozrywkę. Stworzyłem go w taki sposób, abyś możliwie najłatwiej zrozumiał i przyswoił wiadomości.

Ale zanim Ci to WSZYSTKO pokażę, obiecuję Ci, że…

„Na Wszystko Masz Moją
30-Dniową Gwarancję
Satysfakcji,
Ochrony i Efektów…”

Jeżeli czegoś się boisz… jeżeli czujesz, że coś nie jest dla Ciebie – po prostu tego nie rób.

Jeżeli jednak czujesz, że ten system jest dla Ciebie ale jeszcze się boisz to pamiętaj, że mam dla Ciebie moją 100% gwarancję satysfakcji i zwrotu pieniędzy.

Masz 30 pełnych dni mojej gwarancji. Możesz zwrócić produkt jeżeli nie będziesz usatysfakcjonowany, jeżeli uznasz że tego nie da się wprost zastosować, jeżeli uznasz że przy użyciu opisanych tu sposobów brak Ci efektów, że użycie tego nic nie daje, możesz oddać produkt, dokonać jego zwrotu.

Zatem masz do wyboru 2 drogi. Możesz pójść za mną i jak system nie będzie dla Ciebie, możesz skorzystać z gwarancji satysfakcji i odzyskasz całe swoje pieniądze.
A jak zadziała, pomyśl co wtedy będzie. Zastanów się przez chwilę w jaki sposób mógłbyś wykorzystać takie umiejętności…?

Zatem wybór należy do Ciebie.

Jest też druga strona gwarancji: Gdy mi powiesz, że nauczyłeś się tego i to Ci nie działa poruszę niebo i ziemię, aby osobiście dać Ci efekty. Zrobię wszystko, abyś miał rezultaty. Więc generalnie nic nie tracisz, a możesz uzyskać bardzo dobre wyniki z tym systemem.

Daniel Błaszczuk

Dlaczego możesz mi zaufać?

Daniel Błaszczuk

Nazywam się Daniel Błaszczuk i jestem dyplomowanym psychologiem z tyt. magistra w specjalności psychoedukacyjnej, a także dyplomowanym specjalistą od Zarządzania z tytułem magistra-inżyniera z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, w tym również sześcioletnim doświadczeniem w zakresie przeprowadzania treningów doskonalenia umiejętności interpersonalnych i rozwijających kompetencje społeczne człowieka dorosłego.

Jako psycholog wiem w jaki sposób wpływać na otoczenie, wpływać na siebie, rozpoznać kłamstwo, jak budować relacje z ludźmi, jak się motywować i wiele więcej. Zrozumienie jak działa człowiek, odczytywanie jego prawdziwych intencji i oddziaływanie na niego jest dziś niezbędnym komponentem nie tylko w Psychologii czy Zarządzaniu, ale w niemal każdej dziedzinie otaczającego świata. Umiejętność wpływania na siebie (na motywację, na stany emocjonalne, na stosunki do rzeczy i ludzi), umiejętność odczytywania emocji, sygnałów, a także zdolność do pozytywnego wpływania na innych w otoczeniu sprzyja rozwijaniu w sobie zarówno inteligencji emocjonalnej, jak i tzw. umiejętności miękkich / społecznych.

Co mogę Ci dać? 

Jeżeli chcesz zyskać kompetencje społeczne i nauczyć się jak wpływać na siebie, jak się motywować, jak budować relacje, jak wpływać na otoczenie, a nawet rozpoznawać kłamstwa w rozmowie, to skorzystaj z moich gotowych kursów. Jeżeli ciekawi Cię jak działa człowiek i jak korzystać z zasobów naszej psychiki, to skorzystaj z moich gotowych porad. Jeżeli chcesz budować w sobie pewność siebie, ćwiczyć asertywność, wpływać na siebie, wpływać na innych, to skorzystaj z moich gotowych treningów. Jeżeli chcesz zapisać się na szkolenie/warsztat (zdalny / na żywo) lub skorzystać z indywidualnej porady (mediacje, coaching, porady, psychoedukacja, testy) skorzystaj ze strony kontaktu. 

Daniel Błaszczuk /F.

Mistrz Wykrywania Kłamstwa
Mistrz Wykrywania Kłamstwa - 10 lekcji

(10 Lekcji Wideo kursu „Mistrz Wykrywania Kłamstwa” – 10 wideo MP4 (1080p HD), Razem 350 Minut)
(Podręcznik „Mistrz Wykrywania Kłamstwa” – 1 ebook PDF, Razem 140 Stron)

(10 Lekcji „Mistrz Wykrywania Kłamstwa” – 10 ebook PDF, Razem 140 Stron)
(Audiobook „Mistrz Wykrywania Kłamstwa” – 1 Audiobook MP3, Razem 153 Minuty (11 plików))

Normalna cena: 297 zł

147,90 *

* Tylko teraz (cena obniżona tymczasowo do 30.09.2021 23:59). Realna wartość kursu wynosi 297 zł.
Obniżyliśmy cenę, aby sprawdzić jej wpływ na sprzedaż. W przyszłości cena wróci do standardowej.
Skorzystaj z tej szalonej obniżk