POCAŁUNEK W MORZU I CO DALEJ? Obalamy mit…

Obalamy mit…

Kobiety przyzwyczajone są, że faceci mają zwykle jeden sposób postępowania z kobietą – spotykając się z nią sprawdzają, czy może tym razem uda im się zyskać jej przychylność i poderwać ją.

 

Prawda jest taka, że jeżeli nie zaczniesz w którymś momencie waszego kontaktu być bezpośredni, to dziewczyna sobie Ciebie odpuści.
Pomyśl za siebie – umówiłeś się na spotkanie i co na tym spotkaniu… chodzicie i gadacie, albo gdzieś siedzicie i prowadzicie rozmowę – Ok.
Drugie spotkanie – to samo.

 

Możesz zabrać ją do aquaparku i się z nią fajnie bawić z mnóstwem dotyku, ale w praktyce wychodzicie z budynku i dalej jest to samo co było.
Potem trzecie spotkanie… – jak z tego przejść do poziomu całowania się, se-su, emocji – jeżeli spotykasz się z nią i znowu cały czas tylko rozmawiasz?

 

Liczysz na to, że może tym razem spotkanie wyjdzie inaczej – smutna prawda jest taka, że samo z siebie inaczej nie wyjdzie.

 

Ja swego czasu również popełniałem takie błędy. Dobrze zagadywałem, dziewczyny przychodziły na spotkania ze mną, tyle że te spotkania były mało dynamiczne. Na pierwszym pospacerowaliśmy i poszliśmy na piwo, rozmawiając o jakiś rzeczach. Na drugim było podobnie. Na trzecim mieliśmy tylko inne tematy. Zgadnij co, czwartego już nie było.

 

Zawsze szedłem z myślą, że może tym razem to się rozwinie, ale z jej inicjatywy się nic nie rozwijało, ona zawsze czekała na mnie. Często zbyt długo.

 

Jeżeli nie weźmiesz w krótkim momencie dziewczyny za rękę i nie powiesz „wiesz Ola, naprawdę bardzo podoba mi się to jak na mnie działasz, od twojego spojrzenia nie mogę oderwać wzroku, …”, nie pocałujesz jej, nie obejmiesz, nie będziesz tego eskalował – to z Twoich randek nic prawdopodobnie nie wyjdzie.

 

Będziesz tylko zastanawiał się, dlaczego spotkania przyhamowały. Do mojego znajomego przyszła z szybką wizytą znajoma i mówi mu „Grzesiek, poznałam faceta, spotkaliśmy się już 2 razy, a on w ogóle nie próbował się do mnie dobrać – o co może chodzić?”
Pamiętaj, że NIGDY NIE BĘDZIESZ MIAŁ IDEALNIE LABORATORYJNYCH WARUNKÓW.

 

Życie to nie film, a mamy to w wyobrażeniach, że najpierw jest rozmowa, a potem nadchodzi czas na pierwszy pocałunek, kiedy dokoła gra muzyka, twarze oświetlają promienie zachodzącego słońca, a na niebie unoszą się fajerwerki.

 

Prawda jest taka, że w 97% przypadków będziesz miał możliwie najzwyklejszą sytuację, gdzie tylko rozmawiacie i będziesz musiał w ten pocałunek wejść. Nie będzie fajerwerków, muzyki, ani świateł. Pierwszy pocałunek będzie zazwyczaj niepewny, delikatny, będzie taki „porządny”.

 

Pocałowałem w ten sposób dziewczynę w morzu, a kiedy spotkaliśmy się wieczorem i odeszliśmy parę metrów od ludzi, rzuciła mi się na szyję i nie mogła odessać od moich ust bardzo długo. To nigdy nie miałoby miejsca, gdyby nie ten jeden formalny pocałuneczek w dzień. Już nie musiała udawać niedostępnej i grzecznej, bo i tak już się całowaliśmy. No to można całować.

 

Jak wyglądał ten pocałunek?
Leżeliśmy na materacu wodnym starając się na nim utrzymać, żartowaliśmy ze zwykłych rzeczy i po prostu ją pocałowałem. Najpierw nasze wargi zbliżyły się do siebie niby przypadkiem, a następnie języki zaczęły się masować. Wcześniej nie działo się nic – spędzaliśmy czas rozmawiając. 5 sekund przed pocałunkiem również była zwykła rozmowa.

 

Nie było przejścia. Nigdy nie będzie – jak będziesz czekał na przejście, to mało którą pocałujesz.

Jeżeli pójdę z nią na samym początku znajomości do niej po coś, a bawię się w porządnego więc ona też musi, najpewniej weźmiemy tą rzecz i wyjdziemy stamtąd, bo jesteśmy porządni.

 

Jeżeli jednak ja jestem inny, ona też swoje zachowanie zmieni odpowiednio do mojego, w danym momencie w czasie.

 

 

Jeżeli podoba Ci się to co czytasz, znaczy to, że interesujesz się tym w jaki sposób możesz oddziaływać na siebie i innych za pomocą różnych metod.

Ciekawi Cię psychologia, przyciąga kontrowersja, lubisz zdolność do przewidywania, widzenia więcej i uczucie siły i sekretnej przewagi przy innych.

Dla osób takich jak Ty, prowadzę tę stronę i pokazuję jak działają psychotechniki.
Jeżeli poszukujesz magicznej księgi psychologicznych zaklęć i czarów,
zacznij od tego krótkiego kursu, który przygotowałem dla Ciebie.

Moja książka (35 stron, PDF) składa się z ebooka oraz audiobooka MP3,
dzięki czemu możesz ją czytać na dowolnym urządzeniu lub słuchać na słuchawkach.


Techniki_Konwersacyjne.pdf + Audiobook 6 MP3Znajdziesz tutaj techniki do użycia w rozmowie, dzięki którym zyskasz natychmiastową przewagę.

Aby pobrać moją darmową książkę + Audiobook, wpisz w okienku powyżej na jaki adres mam wysłać materiały i kliknij w przycisk wyślij do mnie.

Daniel Blashchuk

Daniel Blashchuk

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Daniel Blashchuk

Latest posts by Daniel Blashchuk (see all)
coded by nessus

Skomentuj:

Twoj adres email nie bedzie widoczny.