Jak rozpoznać zdradę dzięki psychologii behawioralnej

Jak Wykryć Zdradę?

Podstawowym źródłem detekcji sygnałów jest zachowanie behawioru, czyli mowa ciała, ekspresja, mikroekspresja oraz teoria intymności.

Poniższą treść pozwalam sobie opisać z męskiej perspektywy, niemniej jednak opisana tutaj treść jest uniwersalna płciowo.

 

Kluczem są porównania.

Widzisz, kiedy coś będzie na rzeczy,
kobieta nie będzie traktować tego chłopaka tak samo jak kolegów. W codziennym zachowaniu ona będzie stwarzać masę pozorów, że wszystko jest ok i że ten facet jest kolegą.

 

Rzeczą oczywistą jest, że z kolegami nie flirtuje i nie sypia, a o jej nowej fantazji będzie w taki sposób myśleć. To z kolei przełoży się na inny sposób komunikowania o nim, inny sposób wewnętrznego traktowania go, inne odczucia, itp.

 

Istotą analizy są ZAWSZE porównania.

 

Jeżeli dziewczyna ma określony sposób bycia, np. prawie zawsze dotyka innych swoją gestykulacją w rozmowie, wówczas brak takiego dotyku w trakcie rozmów z jakimś facetem może zwrócić Twoją uwagę.

 

Jeżeli ona z wszystkimi Twoimi kolegami rozmawia zachowując dystans fizyczny i nie dotyka rozmówców w trakcie rozmowy zbyt często, a rozmawiając z nim wchodzi w bliższy geometrycznie kontakt, dotyka gestykulacją, to masz wstępny sygnał, który warto dalej sprawdzić.

 

Czy od czasu gdy z nim trzyma kontakt przytula się DUŻO MNIEJ lub DUŻO WIĘCEJ do Ciebie? Kto wychodzi z inicjatywy robienia różnych rzeczy razem? Jak było wcześniej, jak jest teraz? Czy ona czeka napalona na seks z Tobą, kiedy do niego dochodzi ma POWER i energię, czy jej nie ma?

 

Jeśli to tylko kolega, porównaj innego naprawdę kolegę. Porównaj czy kiedy dzieli się z Tobą wieściami, historiami, opowieściami na ich temat – czy dostrzegasz różnice?

 

Czy pojawia się więcej szczegółów i detali w przypadku jednego kolegi, a drugiego nie?

 

Zastanów się, czy gość obraca się w Twoim gronie – skoro to kolega, dlaczego nie było go dotąd na żadnej imprezie, na której jesteście razem? A może się pojawia?

 

Mowa ciała – obserwuj sposób gestykulacji, mimikę, tonację głosu, emocje w wypowiedziach dziewczyny. Porównaj czy są jakieś różnice kiedy mówi o nim, a kiedy mówi o kimś innym.

 

Zwróć uwagę, czy nie rozmawia z Tobą o nim nieproporcjonalnie mniej lub nieproporcjonalnie więcej, niż o innych porównywalnych osobach.

 

Zwróć uwagę, czy kobieta nie wysyła nieświadomie niewerbalnych znaków zainteresowania, będących oznaką, że rozmówca się jej podoba.

 

Są to znaki typu zabawa dłońmi, miętolenie czegoś w palcach, jeżdżenie ręka po nodze, słowem – wszystkie BEZSENSOWNE ruchy w trakcie wypowiedzi.

 

Zwróć uwagę na mowę ciała kiedy ona z nim rozmawia, czy ona wchodzi w kontakt przestrzeni fizycznej (sfera osobista) z nim, a z innymi nie?

 

Czy inicjuje więcej dotyku gestami na nim, niż na innych kolegach?

 

Jeśli nie wchodzą mową ciała w sferę osobistą, czyli NIE MNIEJ niż te 30cm od siebie, to nie ma między nimi relacji intymnej, chyba że aktorsko grają.

 

Zwróć uwagę, czy poziom zaawansowania kontaktu niewerbalnego nie jest inny niż z innymi facetami. Czy nie jest tak, że jego dużo dotyka za pomocą gestykulacji w trakcie rozmowy, a ich nie.

 

Jak laska wkręca, że to kolega (taki sam jak inni koledzy), a mowa ciała temu przeczy, w ujęciu PORÓWNANIA (zawsze porównania!), to masz alarm.

 

Jak mówi, że to kolega i mowa ciała jest z tym spójna, możesz być niemal pewien, że wszystko jest ok.

 

Zwróć uwagę na długość jej spojrzenia w oczy w trakcie rozmowy, czy różni się ten czas kiedy rozmawia z nim, w porównaniu do jej rozmów z innymi kolegami?

 

Zwróć uwagę jak reaguje jej mimika na jego dłuższe spojrzenie (które prędzej lub później może wyjść przypadkiem w rozmowie).

 

DODATKOWO

 

Kiedy ona kogoś ściemnia (nawet w dobrej wierze),
obserwuj uważnie jej gestykulację,
ton głosu, sposób w jaki stoi.

 

Kiedy opowiada komuś o czymś co jest prawdziwe,
obserwuj uważnie jej gestykulację,
ton głosu, znowu sposób w jaki stoi, itd.

 

Następnie kiedy opowiada o czymś Tobie, obserwuj jej mowę ciała. Co jej gesty Ci przypominają?

 

Jeżeli podoba Ci się to co czytasz, znaczy to, że interesujesz się tym w jaki sposób możesz oddziaływać na siebie i innych za pomocą różnych metod.

Ciekawi Cię psychologia, przyciąga kontrowersja, lubisz zdolność do przewidywania, widzenia więcej i uczucie siły i sekretnej przewagi przy innych.

Dla osób takich jak Ty, prowadzę tę stronę i pokazuję jak działają psychotechniki.
Jeżeli poszukujesz magicznej księgi psychologicznych zaklęć i czarów,
zacznij od tego krótkiego kursu, który przygotowałem dla Ciebie.

Moja książka (35 stron, PDF) składa się z ebooka oraz audiobooka MP3,
dzięki czemu możesz ją czytać na dowolnym urządzeniu lub słuchać na słuchawkach.


Techniki_Konwersacyjne.pdf + Audiobook 6 MP3Znajdziesz tutaj techniki do użycia w rozmowie, dzięki którym zyskasz natychmiastową przewagę.

Aby pobrać moją darmową książkę + Audiobook, wpisz w okienku powyżej na jaki adres mam wysłać materiały i kliknij w przycisk wyślij do mnie.

Daniel Blashchuk

Daniel Blashchuk

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Daniel Blashchuk

Latest posts by Daniel Blashchuk (see all)
coded by nessus

Skomentuj:

Twoj adres email nie bedzie widoczny.