Psychologia budowania związku i utrzymania relacji

Doceniaj ją TYLKO za jej UNIKALNE cechy

Jak komplementować kobietę?

Dla fajnej dziewczyny, która jest inteligentna, ma ambicje i aspiracje, docenienie jej za pośladki i biust to zdecydowanie za mało.

 

Docenianie jej za wygląd to za mało. Ona oczekuje że Ty docenisz w niej jej unikalne cechy.
W tym momencie przecudna brunetka z biustem D wcale nie musi być taka niedostępna – tylko zacznij doceniać jej wnętrze, nie ciało. 90% facetów doceni w niej w głównej mierze wygląd i będzie chciało z nią przebywać za ciało. Dla niej to jest już nudne.

 

A ja doceniam ją za to, że ona i ja potrafimy relaksować się przy muzyce poważnej, oboje wiemy jak smakuje Frozen Bellini i uwielbiamy specjalny smak redbulla o poranku i wspólne bieganie o wschodzie słońca wzdłuż plaży. Podoba mi się w niej jej ekspresywna osobowość. Teraz fajne ciało jest tu tylko czymś wyjściowym.

 

Jako atrakcyjny facet masz wokół siebie pełno kobiet z fajnym ciałem. Selekcja więc polega na tym, które z nich są na tyle wartościowe, abyś poświęcał im swoją uwagę.

 

Zapamiętaj: jeżeli będziesz prosił się o tyłek każdej ładnej laski jak leci, ryzykujesz okazania się jej w świetle przeciętniaka, który cierpi na deficyt se-su bo jest mało ciekawy. Będzie chciał dymać każdą laskę, która tylko ładnie wygląda.

 

Zastanów się jakiej kobiety szukasz. Zapamiętaj, ciało jest wyjściowe. Zastanów się jakich cech unikalnych szukasz w kobiecie, jaka chcesz aby była.
Nawet w wypadku przygód jednonocnych o wiele więcej przyjemności płynie z seksu, kiedy zbudowaliście między sobą emocjonalne napięcie, kiedy czujesz jakieś wibracje w jej kierunku, a ona w Twoim.

 

Nie ma nic gorszego niż obudzić się obok kobiety, która jest dla Ciebie nic nie warta, poza cyckami i dupą. Wówczas 90% przyjemności z seksu to chwalenie się kumplom, po tym jak skończyłeś się pocierać.
Chyba chcesz jej pokazać, że wymagasz od siebie i od niej czegoś więcej?

 

Wyobraź sobie przez chwilę, że ubierasz się w skórę mężczyzny marzeń jednej z atrakcyjnych kobiet. Wiesz, że cokolwiek się nie wydarzy, jesteś teraz księciem z jej fantazji i ona tak Ciebie odbiera. Widzisz ją i widzisz jej uśmiech z daleka.

 

Podchodzisz do niej z emanującą z Ciebie pewnością, zadowoleniem i relaksem. Cokolwiek się nie stanie będzie fajnie. Ona rzuca się Tobie na szyję, a Ty ujmujesz jej dłoń i wskazujesz na wyjątkowe miejsce, do którego zawsze chciałeś zabrać taką osobę.

 

Idziesz z nią dumnie trzymając ją za rękę, a cały świat dokoła jakby zwolnił i w ogóle nie brał udziału w Waszej wspólnej fantazji.

 

Trzymasz ją mocno i widzisz jak szczęśliwą istotką jest przy Tobie, sam rozumiesz ile uśmiechu jej dajesz i czego od niej wymagasz.
Jak się wówczas czujesz?

 

Tego właśnie uczucia brakowało Ci na poprzednich spotkaniach.

 

Jeżeli podoba Ci się to co czytasz, znaczy to, że interesujesz się tym w jaki sposób możesz oddziaływać na siebie i innych za pomocą różnych metod.

Ciekawi Cię psychologia, przyciąga kontrowersja, lubisz zdolność do przewidywania, widzenia więcej i uczucie siły i sekretnej przewagi przy innych.

Dla osób takich jak Ty, prowadzę tę stronę i pokazuję jak działają psychotechniki.
Jeżeli poszukujesz magicznej księgi psychologicznych zaklęć i czarów,
zacznij od tego krótkiego kursu, który przygotowałem dla Ciebie.

Moja książka (35 stron, PDF) składa się z ebooka oraz audiobooka MP3,
dzięki czemu możesz ją czytać na dowolnym urządzeniu lub słuchać na słuchawkach.


Techniki_Konwersacyjne.pdf + Audiobook 6 MP3Znajdziesz tutaj techniki do użycia w rozmowie, dzięki którym zyskasz natychmiastową przewagę.

Aby pobrać moją darmową książkę + Audiobook, wpisz w okienku powyżej na jaki adres mam wysłać materiały i kliknij w przycisk wyślij do mnie.

Daniel Blashchuk

Daniel Blashchuk

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Daniel Blashchuk

Latest posts by Daniel Blashchuk (see all)
coded by nessus

Skomentuj:

Twoj adres email nie bedzie widoczny.